background image
cz | en

Ina Lišková

Jóga mi do života vstoupila  před 12 lety, a od té doby je  součástí mých dnů. Přináší mi do života jakousi uzdravující plnost. Je to cesta, ve kterou věřím, cesta  nenásilí, bdělosti a radosti. Nejsem stoupencem žádné školy, ale příklad jsem našla především v indické Šivanandovské tradici a v poslední době i v propracovaném systému B. K. S. Iyengara, jenž mi velmi pomáhá i v masérské praxi.

Dlouho jsem si myslela, že radost, kterou mi přináší cvičení není možné zprostředkovat. Než jsem před pěti lety zažila první dvouhodinovou tradiční thajskou masáž v malém městečku ve středním Thajsku. Od té doby ve mě rostla motivace naučit se tuto jedinečnou techniku, kterou je lidem možné dopomoci k návratu do bdělosti ve svém těle.

Základy tradiční masáže jsem se naučila v prostředí thajské nemocnice ve městě Chiang Mai na severu Thajska. Za svého učitele  považuji Laurina Bertelliho ze Sunshine Network, jemuž děkuji za odkrytí  podstaty thajské masáže, kterou je cesta láskyplného přístupu k člověku.

Mým hlubokým přáním je, aby tato aktivní forma masáže, nazývaná též „ jóga pro lenochy“ motivovala lidi k pohybu a péči o svá vlastní těla.

CERTIFIKÁTY

Thai Massage Course (60 hodin)
– The School of Thai Massage ShivagaKomarpaj

Traditional Thai Yoga Massage Course (90 hodin)
– The Sunshine Network

Advanced Thai Yoga Massage / the Side Position (48 hodin)
– The Sunshine Network

Rekvalifikační masérský kurz pro sportovní a rekondiční masáže pod vedením MUDr. Miluše Juráškové (150 hodin)

o-nas_ina