background image
cz | en

RETREAT CENTRUM

…….a sen se stal skutečností, realitou…..

Usazené v poklidném meditativním přírodním prostředí, je toto místo určeno k setkávání, ke společné praxi, ke sdílení. Ti, kdo rádi pracují, experimentují a radují se se svým tělem, myslí i duší, budou zde spokojení. Tady, daleko od shonu městského života, můžete v tichém klidu a obklopeni přírodou nahlédnout hlouběji do sebe, porozumět mnohorozměrným principům jógy vlastní nerušenou zkušeností a zrelaxovat se.

Nabízíme společné bydlení na nově zrekonstruované půdě, kde jsou k dispozici matrace, dále malá kuchyňka, a sociální zařízení. Jógashala má kapacitu cca 12 – 14 osob – karimatky, deky a částečně i meditační polštářky jsou zde k dispozici. Jsme vegetariánská domácnost a očekáváme, že všichni přítomní budou toto pravidlo nenásilí poctivě respektovat! Snažíme se žít trvale udržitelným způsobem života a inspirovat i další lidi ke stejné životní cestě. Retreatové místo v Bělé nad Svitavou zve všechny s hlubším zájmem o jógu na nadcházející sezónní události. Podrobnosti čtěte v sekci workshopy.

GoodFood Vinay Retreatove centrum Jogashala Retreatove centrum Bela nad Svitavou Jogashala Vinay_Kumar Jogashala-Vinay Shala vase loznice vase kuchynka