background image
cz | en

Způsob platby

V našem e-shopu můžete zaplatit dobírkou, bankovním převodem nebo hotově při osobním odběru.

Platba dobírkou

Celou částku zaplatíte při převzetí zásilky od doručovatele, či na přepážce České pošty. Při objednávce a dodávce poštou nad 2.000,- Kč poštovné hradíme za Vás. V případě objednávky menší než 2.000,- Kč Vám budeme k celkové částce účtovat poplatek 80,- Kč za poštovné a dobírku, případně za služby DPD 90,- Kč. Poštovné a dobírka na Slovensko je 230,- Kč.

Platba převodem z ČR – zdarma

Pokud si přejete zaplatit Vaši objednávku převodem z bankovního účtu, vyberte z menu plateb možnost „Bankovním převod převodem z ČR“.Údaje pro platbu – účet: 1940963143, banka: 0800, variabilní symbol: číslo objednávky. Po dokončení objednávky Vám obratem na Vaši elektronickou adresu doručíme fakturu pro platbu zboží na náš účet.

Objednané zboží Vám zašleme poštou, v okamžiku kdy uhradíte částku za zboží na bankovní účet České spořitelny. Při objednávce větší než 2.000,- poštovné hradíme za Vás. Při objednávce menší než 2.000,- Vám budeme k celkové částce účtovat 50,- Kč za poštovné.

Při placení bankovním převodem ze SR, bohužel musíme připočítat poplatek 150 Kč, který nám je účtován jako příchozí platba ze zahraničí.

Zboží bude odesláno do 10-ti dnů po potvrzení platby stran naší banky.

Pokud nebude platba připsána na účet prodávajícího 7. den po zadání objednávky bude objednávka bez dalšího upozornění zrušena.

Osobně – zdarma

Zboží zaplatíte v hotovosti na místě, na kterém se dohodneme po telefonické domluvě.